Meny

Sentral valgkomité

TINE SA har en sentral valgkomité på åtte medlemmer med tre varamedlemmer i nummerrekkefølge, som velges av årsmøtet.

Les mer om valgkomiteen i TINE SA sine vedtekter

Klikk her for å nominere en kandidat til tillitverv i TINE

 

Sentral valgkomite i TINE 2020/2021består av:

Navn E-post mobilnummer
Nils Neteland, leder jtneteland@yahoo.no 90987204
Anne Helene Burdahl, nestleder anneburdahl@gmail.com 97583520
Knut Johnny Enoksen kjoh-eno@online.no 99262560
Hege Sæter Hass hshass@hotmail.no 48186624
Boye Olav Skøre boyeskor@bbnett.no 91723542 
Sonja Herikstad Skårland sonja@herikstadjersey.no 99021032
Grete Skar Misfjord misfjordgarden@gmail.com 95477306
Jan Olav Tømmerås janolto@online.no 41438341
1.vara: Øyvind  Skarstad skarstad@grundercoach.com 45600324
2.vara: Mia Sophie Mjærum Johansen mmjohansen76@gmail.com 91775831
3.vara: Rune Håkstad rune@dolafjos.no 91688522

 

 

 

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080 Sentralbord TINE SA

Adresse: Langbakken 20,
1434 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås