Meny

Eierutvalgene i TINE SA

Her finner du en oversikt eierutvalgene og kontaktinformasjon til ledere og nestledere.

Eierutvalget i Øst

Eierområdet Øst omfatter fylkene: Østfold, Akershus, Oslo, Hedmark, Oppland, Buskerud, Vestfold, Telemark 

Deltagere i eierutvalget:

Ole Paulsen ole.paulsen@tine.no 41401505  
Gunn Randi Finstad gunn.randi.finstad@tine.no 99560171 Nestleder
Kari Lise J. Breivik kari.lise.joarsdotter.breivik@tine.no 45485685  
Hans M. Ulberg hans.ulberg@tine.no 99352858 Leder 
Thomas C. H. French Thomas.C.Meyer.French@tine.no 99108616  
Odd-Einar Hjortnæs odd-einar.hjortnas@tine.non 90870051  
Hege Persen hege.persen@tine.no 41628141 Styremedlem

Eierutvalget i Sørvest 

Eierområdet Sørvest omfatter fylkene: Aust-Agder og Vest-Agder, Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane 

Deltagere i eierutvalget

Gjertrud Svartveit Osmundsen gjertrud.svartveit.osmundsen@tine.no 95106212 Leder 
Arthur Salte arthur.salte@tine.no 91332480 Nestleder
Asgeir Pollestad asgeir.pollestad@tine.no 92053363  
Elise Unander Mjølhus elise.unander.mjolhus@tine.no 90770746  
Rolf-Daniel Midtun rolf-daniel.midtun@tine.no 93682872  
Andreas Wollnic Wiese andreas.wiese@tine.no 99226240  
Bjørnar Gjerde Bjornar.Gjerde@tine.no 94874004 Styremedlem

Eierutvalget i Midt 

Eierområdet Midt omfatter fylkene: Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag 

Deltagere i eierutvalget

Jørn Magne Vaag jorn.magne.vaag@tine.no 92633609 Leder
Trond Hodne trond.hodne@tine.no 98660306 Nestleder
Randi Holien Bartnes randi.holien.bartnes@tine.no 95155537  
Nina Vangen Ranøien nina.vangen.ranoien@tine.no 91127997  
Vegard Smenes vegard.smenes@tine.no 99786830  
Jannicke Tafjord jannicke.tafjord@tine.no 95023965  
Anne Berit Løset Anne.Berit.Loset@tine.no 99254459 Styremedlem

Eierutvalget i Nord 

Eierområdet Nord omfatter fylkene: Nordland, Troms, Finnmark 

Deltagere i eierutvalget:

Odd-Arne Stormo odd-arne.stormo@tine.no 97647623 Leder
Veronica Hjelle veronica.hjelle@tine.no 90288041 Nestleder
Agnete Hansen agnete.hansen@tine.no 41251910  
Magnhild Nymo magnhild.nymo@tine.no 97190745  
Einar Åbergsjord abergsjord@tine.no 99577542  
Allan Falkmo Hansen allan.falkmo.hansen@tine.no 99595990  
Einar Meisfjord einar.meisfjord@tine.no   Styremedlem

Søk på flere tillitsvalgte her

Minst et styremedlem i hvert eierutvalg

Rådsmedlemmene fra eierområdet utgjør et eierutvalg. I eierutvalget inngår det minst ett styremedlem. Finn oversikt over styremedlemmene her.

Medlemssjefer fra TINE SA: 

 

TINE RÅVARES

Nøkkeltall 2020

Snitt melkepris ku og geit juni

Kr 5,28

Snitt fettprosent kumelk juni

4,32%

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080 Sentralbord TINE SA

Adresse: Langbakken 20,
1434 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås