Meny

Eierutvalgene i TINE SA

Her finner du en oversikt eierutvalgene og kontaktinformasjon til ledere og nestledere.

Eierutvalget i Øst

Eierområdet Øst omfatter fylkene: Østfold, Akershus, Oslo, Hedmark, Oppland, Buskerud, Vestfold, Telemark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Kari Lise Joarsdotter Breivik(nestleder) - Mobil: 454 85 685 kari.lise.joarsdotter.breivik@tine.no 
  2. Cecilie Bjørlo - Mobil: 90662156 | cecilie.bjorlo@tine.no
  3. Rolf Øivind Thune - Mobil: 90116789 | rolf.oyvind.thune@tine.no  
  4. Ole Paulsen (Leder) - Mobil: 41401505 | ole.paulsen@tine.no
  5. Even Solhaug - Mobil: 95273340 | even.solhaug@tine.no
  6. Odd-Einar Hjortnæs - Mobil: 90870051 | odd-einar.hjortnas@tine.no
  7. Hans Mathias Ulberg - Mobil: 99352858 | hans.ulberg@tine.no
  8. Gunn Randi Finstad - Mobil: 99560171 | gunn.randi.finstad@tine.no

Eierutvalget i Sørvest 

Eierområdet Sørvest omfatter fylkene: Aust-Agder og Vest-Agder, Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane 

  1. Kjell Paulen - Mobil: 91372648 | kjell.paulen@tine.no
  2. Gjertrud Svartveit Osmundsen (Leder) - Mobil: 95106212 | gjertrud.svartveit.osmundsen@tine.no
  3. Arthur Salte(Nestleder) - Mobil: 91332480  | arthur.salte@tine.no
  4. Andreas Wollnick Wiese Mobil: 99226240 | andreas.wiese@tine.no
  5. Rolf-Daniel Midthun. Mobil: 93682872 | rolf-daniel.midtun@tine.no
  6. Asgeir Pollestad - Mobil: 92053363 | asgeir.pollestad@tine.no
  7. Elisabeth Irgens Hokstad - Mobil: 90029796 elisabeth.irgens.hokstad@tine.no 
  8. Helge Arne Espeland - Mobil: 92043031 | helge.arne.espeland@tine.no

Eierutvalget i Midt 

Eierområdet Midt omfatter fylkene: Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Vegard Smenes - Mobil: 99786830 | vegard.smenes@tine.no 
  2. Askild Eggebø - Mobil: 41452130 | askild.eggebo@tine.no
  3. Nina K Sæther - Mobil: 95252288 | nina.kolltveit.sater@tine.no 
  4. Jørn Magne Vaag - Mobil: 92633609(Leder) jorn.magne.vaag@tine.no 
  5. Birgit Oline Kjerstad(Nestleder) - Mobil: 48111549 | birgit.oline.kjerstad@tine.no
  6. Heidi Aarsheim Bøe - Mobil: 907 32 826 | heidi.aarsheim.boe@tine.no
  7. Nina Vangen Ranøien - Mobil: 91127997 | nina.ranoien@tine.no
  8. Trond Hodne - Mobil: 98660306 | trond.hodne@tine.no

 

Eierutvalget i Nord

Eierområdet Nord omfatter fylkene: Nordland, Troms, Finnmark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Odd-Arne Stormo (Leder) - Mobil: 97647623 | odd-arne.stormo@tine.no 
  2. Veronica Berntsen Hjelle - Mobil: 90288041 | veronica.hjelle@tine.no
  3. Agnete Hansen - Mobil: 41251910 | agnete.hansen@tine.no 
  4. Magnhild Nymo - Mobil: 97190745 | magnhild.nymo@tine.no
  5. Einar Meisfjord - Mobil: 95071763 | einar.meisfjord@hotmail.com 
  6. Einar Åbergsjord - Mobil: 99577542 | aabergsjord@gmail.com
  7. Solveig Bratteng Rønning | 90723324 | Solveig.Bratteng.Ronning@tine.no
  8. Anders Johansen - Mobil: 91825843 | anders.johansen@tine.no 

  

Søk på flere tillitsvalgte her

Minst et styremedlem i hvert eierutvalg

Rådsmedlemmene fra eierområdet utgjør et eierutvalg. I eierutvalget inngår det minst ett styremedlem. Finn oversikt over styremedlemmene her.

Medlemssjefer fra TINE SA: 

 

TINE RÅVARES

Nøkkeltall 2019

Snitt melkepris ku og geit juni

Kr 5,24

Snitt fettprosent kumelk juni

4,37%

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080 Sentralbord TINE SA

Adresse: Langbakken 20,
1434 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås