Meny

Eierutvalgene i TINE SA

Her finner du en oversikt eierutvalgene og kontaktinformasjon til ledere og nestledere. Bilder av de nye eierutvalget etter vårens utskifting kommer etter Rådsmøtet 25. august

Eierutvalget i Øst

Eierområdet Øst omfatter fylkene: Østfold, Akershus, Oslo, Hedmark, Oppland, Buskerud, Vestfold, Telemark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Kari Lise Joarsdotter Breivik(Leder) - Kari.Lise.Joarsdotter.Breivik@tine.no - 454 85 685
  2. Marit Haugen - Mobil: 959 34 304 | marit.haugen@tine.no
  3. Helge Arne Espeland - helge.arne.espeland@tine.no -  92043031    
  4. Anne Birgitte Riis-Johansen - Mobil: 95994401 | anne@riis-johansen.no
  5. Ole Paulsen (Nestleder) - Mobil: 41401505 | olepaulsen@live.no
  6. Even Solhaug - Mobil: 95273340 | even.solhaug@tine.no
  7. Odd-Einar Hjortnæs - Mobil: 90870051 | o-ehj@online.no
  8. Hans Mathias Ulberg - Mobil: 99352858 | h.ulberg@online.no

Eierutvalget i Sørvest 

Eierområdet Sørvest omfatter fylkene: Aust-Agder og Vest-Agder, Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane 

  1. Kjell Paulen - Mobil: 91372648 | kjell.paulen@enivest.net
  2. Gjertrud Svartveit Osmundsen (Nestleder) - Mobil: 95106212 | gjertrud.svartveit.osmundsen@tine.no
  3. Arthur Salte
  4. Gunn Elise Helle - Mobil: 97591653 | gunn.elise.helle@tine.no
  5. Kjartan Åsnes - Mobil: 99160341 | kjartan.asnes@tine.no
  6. Asgeir Pollestad - asgeir.pollestad@tine.no - 92053363 (Leder)
  7. Anders Johansen - Mobil: 91825843 | anders.johansen@tine.no
  8. Elisabeth Irgens Hokstad - elisabeth.irgens.hokstad@tine.no - 90029796

Eierutvalget i Midt 

Eierområdet Midt omfatter fylkene: Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Askild Eggebø - Mobil: 41452130 | askild.eggebo@tine.no
  2. Jarle Bogen - Mobil: 91631170 | jarle.bogen@tine.no
  3. Jørn Magne Vaag, Jorn.Magne.Vaag@tine.no - 92633609(Leder)
  4. Kenneth Høyning - Mobil: 951 51 649 | kenneth.hoyning@tine.no
  5. Birgit Oline Kjerstad(Nestleder) - Mobil: 48111549 | birgit.oline.kjerstad@tine.no
  6. Heidi Aarsheim Bøe - Mobil: 907 32 826 | heidi.aarsheim.boe@tine.no
  7. Solveig Bratteng Rønning | 90723324 | Solveig.Bratteng.Ronning@tine.no
  8. Anne Saltrø Polden | 90606126| anne.saltro.polden@tine.no

 

Eierutvalget i Nord

Eierområdet Nord omfatter fylkene: Nordland, Troms, Finnmark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Cecilie Bjørlo - Mobil: 90662156 | cecilie.bjorlo@tine.no
  2. Rolf Øivind Thune - Mobil: 90116789 | rolf.oyvind.thune@tine.no
  3. Odd-Arne Stormo (Leder) - Mobil: 97647623 | odd-arne.stormo@tine.no
  4. Lise Skreddernes (Nestleder) - Mobil: 41278729 | lise.skreddernes@tine.no
  5. Elisabeth Holand - Mobil: 95891167 | elisabeth.holand@tine.no
  6. Magnhild Nymo - Mobil: 97190745 | magnhild.johanne.nymo@tromsfylke.no
  7. Einar Meisfjord - Mobil: 95071763 | einar.meisfjord@hotmail.com
  8. Einar Åbergsjord - Mobil: 99577542 | aabergsjord@gmail.com

 

Søk på flere tillitsvalgte her

Minst et konsernstyremedlem i hvert eierutvalg

Rådsmedlemmene fra eierrområdet utgjør et eierrutvalg. I eierutvalget inngår det minst ett konsernstyremedlem. Finn oversikt over konsernstyremedlemmene her.

Medlemssjefer fra TINE SA: 

 

TINE RÅVARES

Nøkkeltall 2018

Snitt melkepris ku og geit oktober

Kr 5,31

Snitt fettprosent kumelk oktober

4,41%

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080

Adresse: Langbakken 20,
1430 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter