Meny

Eierutvalgene i TINE SA

Her finner du en oversikt eierutvalgene og kontaktinformasjon til ledere og nestledere. Bilder av de nye eierutvalget etter vårens utskifting kommer etter Rådsmøtet 25. august

Eierutvalget i Øst

Eierområdet Øst omfatter fylkene: Østfold, Akershus, Oslo, Hedmark, Oppland, Buskerud, Vestfold, Telemark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Kari Lise Joarsdotter Breivik(Leder) - Kari.Lise.Joarsdotter.Breivik@tine.no - 454 85 685
  2. Marit Haugen
  3. Helge Arne Espeland - helge.arne.espeland@tine.no -  92043031    
  4. Anne Birgitte Riis-Johansen
  5. Ole Paulsen (Nestleder)
  6. Even Solhaug
  7. Odd-Einar Hjortnæs
  8. Ole Asmund Sylte

Eierutvalget i Sørvest 

Eierområdet Sørvest omfatter fylkene: Aust-Agder og Vest-Agder, Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane 

  1. Kjell Paulen
  2. Gjertrud Svartveit Osmundsen
  3. Johannes Fattnes
  4. Gunn Elise Helle
  5. Kjartan Åsnes (nestleder)
  6. Asgeir Pollestad - asgeir.pollestad@tine.no - 92053363 (Leder)
  7. Anders Johansen
  8. Elisabeth Irgens Hokstad - elisabeth.irgens.hokstad@tine.no - 90029796

Eierutvalget i Midt 

Eierområdet Midt omfatter fylkene: Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Askild Eggebø
  2. Jarle Bogen
  3. Magnhild Vik
  4. Jørn Magne Vaag, Jorn.Magne.Vaag@tine.no - 92633609(Leder),
  5. Kenneth Høyning, kenneth.hoyning@tine.no - 951 51 649
  6. Birgit Oline Kjerstad(Nestleder)
  7. Heidi Aarsheim Bøe
  8. Turid Næss

 

Eierutvalget i Nord

Eierområdet Nord omfatter fylkene: Nordland, Troms, Finnmark 

Deltagere i eierutvalget:

  1. Cecilie Bjørlo
  2. Rolf Øivind Thune
  3. Lise Skreddernes
  4. Tormod Nilsen - Tormod.nilsen@tine.no - - 90723324
  5. Solveig B. Rønning - Solveig.Bratteng.Ronning@tine.no (Nestleder)
  6. Elisabeth Holand - (Leder)
  7. Odd-Arne Stormo
  8. Elise Blixgård - 90062049

 

Søk på flere tillitsvalgte her

Minst et konsernstyremedlem i hvert eierutvalg

Rådsmedlemmene fra eierrområdet utgjør et eierrutvalg. I eierutvalget inngår det minst ett konsernstyremedlem. Finn oversikt over konsernstyremedlemmene her.

Medlemssjefer fra TINE SA: 

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080

Adresse: Langbakken 20,
1430 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter