Meny

Eierutvalgene i TINE SA

Her finner du en oversikt eierutvalgene og kontaktinformasjon til ledere og nestledere. Bilder av de nye eierutvalget etter vårens utskifting kommer etter Rådsmøtet 25. august

Eierutvalget i Øst

Eierområdet Øst omfatter fylkene: Østfold, Akershus, Oslo, Hedmark, Oppland, Buskerud, Vestfold, Telemark 

Deltagere i eierutvalget:

Elisabeth Irgens Hokstad(leder), Helga Thorvik Ulven, Anne Birgitte Riis-Johansen, Rolf Øyvind Thune, Ole Paulsen, Even Solhaug, Odd-Einar Hjortnæs, Kari Lise Joarsdotter Breivik(nestleder)

Eierutvalget Øst

Leder 

Elisabeth Irgens Hokstad: elisabeth.irgens.hokstad@tine.no - 90029796

Kari Lise Joarsdotter Breivik - Kari.Lise.Joarsdotter.Breivik@tine.no - 454 85 685

 

Eierutvalget i Sørvest 

Eierområdet Sørvest omfatter fylkene: Aust-Agder og Vest-Agder, Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane 

Eierutvalg i SØR-VEST justert

Deltagere i eierutvalget:

Kjell Paulen, Gjertrud Svartveit Osmundsen, Johannes Fattnes, Cecilie Bjørlo, Gunn Elise Helle, Kjartan Åsnes, Asgeir Pollestad(nestleder), Helge Arne Espeland(leder), Askild Eggebø.

Kontaktinformasjon leder og nestleder:

Helge Arne Espeland - helge.arne.espeland@tine.no -  92043031                

Asgeir Pollestad - asgeir.pollestad@tine.no - 92053363

Eierutvalget i Midt 

Eierområdet Midt omfatter fylkene: Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag 

Deltagere i eierutvalget:

Marit Haugen, Jarle Bogen, Magnhild Vik, Jørn Magne Vaag(nestleder), Kenneth Høyning(leder), Norvald Dalsbø, Birgit Oline Kjerstad, Heidi Aarsheim Bøe.

Kontaktinformasjon leder og nestleder:

Kenneth Høyning - kenneth.hoyning@tine.no - 951 51 649

Jørn Magne Vaag - Jorn.Magne.Vaag@tine.no - 92633609

Eierutvalget i Nord

Eierområdet Nord omfatter fylkene: Nordland, Troms, Finnmark 

Eierutvalget i Nord

Deltagere i eierutvalget:

Bjarne Leonhardsen, Anders Johansen, Lise Skreddernes, Tormod Nilsen, Turid Næss, Solveig B. Rønning, Elisabeth Holand, Odd-Arne Stormo

Kontaktinformasjon leder og nestleder:

Tormod Nilsen - Tormod.nilsen@tine.no -

Solveig Bratteng Rønning - Solveig.Bratteng.Ronning@tine.no - 90723324

 

Søk på flere tillitsvalgte her

Minst et konsernstyremedlem i hvert eierutvalg

Rådsmedlemmene fra eierrområdet utgjør et eierrutvalg. I eierutvalget inngår det minst ett konsernstyremedlem. Finn oversikt over konsernstyremedlemmene her.

Medlemssjefer fra TINE SA: 

TINE RÅVARES

Nøkkeltall 2017

Snitt melkepris ku og geit januar

Kr 4,84

Snitt fettprosent kumelk januar

4,24%

Våre data i Kukontrollen

Velkommen til verden!

Antall ikke tilgjengelig akkurat nå

kalver

født hittil i denne måneden

Vil du ha tak i oss?

Vår kontaktinformasjon

TINE Rådgiving og Medlem

E-post: medlem@tine.no
Telefon: 03080

Adresse: Langbakken 20,
1430 Ås Se kart og veibeskrivelse

Post: Postboks 58, 1431 Ås

Hjelp til våre produsenter

Ring TINE Medlemssenter


51 37 15 00

Våre åpningstider er 08:00 - 15:30

medlem@tine.no

Mer om TINE Medlemssenter