Hopp til innholdet

Sentral valgkomié

TINE SA har en sentral valgkomité på åtte medlemmer med tre varamedlemmer i nummerrekkefølge, som velges av årsmøtet.

Sentral valgkomite i TINE 2021/2022 består av;

Navn E-post Mobilnummer
Nils Neteland, (leder) jtneteland@yahoo.no 90987204
Øyvind Skarstad skarstad@grundercoach.com 45600324
Rune Håkstad rune@dolafjos.no 91688522
Hege Sæter Hass hshass@hotmail.com 48186624
Boye Olav Skøre boyeskore@bbnett.no 91723542 
Sonja Herikstad Skårland(nestleder) sonja@herikstadjersey.no 99021032
Grete Skar Misfjord misfjordgarden@gmail.com 95477306
Marianne Rønning marianne-ronning@hotmail.com 95275102
1.vara: Jorunn Gunnerød jogu@live.no 90640808
2.vara: Geir Johan Heggheim geir@jheggheim.no 90529947
3.vara: Aina Eggen aina@nyvollen.no 90137146

Ønsker innspill til kandidater

Sentral Valgkomite ønsker innspill på aktuelle kandidater til lokale og sentrale tillitsverv i TINE